Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chris vs Big show ve büyük geri dönüş...

Style & Charisma
    Style & Charisma
    St.moderatör
    St.moderatör

Tecrübe Puanı : -8546
    Rep : 11

Chris vs Big show ve büyük geri dönüş... Empty Chris vs Big show ve büyük geri dönüş...

Mesaj tarafından Style & Charisma Çarş. Ekim 27, 2010 5:09 pm

Big Show Jericho'yu iplere gönderirir.Gelirken big boot çakar.Jericho yerdeyken Big Show Jerichoya Elbow Drop yapar.Big Show Yumruğunu tutuyor.Jericho yavaş yavaş kalkıyor.Big Show Jericho'ya K.O. Punch denerken Jericho elinin altından geçiyor.Jericho bir dropkick yapıyor.Big Show Devrilmiyor fakat sersemliyor.Jericho hızlıca köşeye çıkıyor.Missile Dropkick yapıyor.Lionsault atlıyor.Ancak Big Show çekiliyor.Big Show kalkıyor.Jerichoyu kaldırıyor ve köşeye yaslıyor.Open-handed chop yapıyor.Jericho yere düşücekken big show tutuyor.Bir kez daha köşeye yaslıyor.Ve yine open-handed chop yapıyor.Jericho düşüyor.Big Show Jericho'yu kaldırıyor.Kafasından tutarak dışarı atıyor.Jericho gelirken Big Show Jericho'nun boğazını tutuyor.Dışarıya Chokeslam le atmak istiyor ama jericho ayak üstü düşüyor.Big Show iniyor.Jericho hızlıca ondan kaçıyor.Sahanın içine giriyor.Big SHow girecekken triangle Kick ile dışarı düşürüyor.Jericho ringden iniyor.Big Show'a backhand chop yapıyor.Big Show sinirleniyor.Bİrden Headbutt yapıyor.Jericho kendini hızlıca toparlıyor.Open-handed chop vuruyor.Big Show bariyerlere yaslanıyor.Jericho clothesline ile Big Show'u seyircilerin arasına gönderiyor.O sırada hakem sayıyor tabiki.7 iken Jericho giriyor.Big Show'da 9 da rindge giriyor.Fakat girdiği gibi..Jericho onu clotheslinela dışarı gönderiyor.Big Show ringe girerken Jericho engellemeye çalışıyor.Big Show Jeriyi boğazlıyor.Big Show Jeriyi boğazlarken ringe giriyor.Big show Jeriyi itiyor.Jeri yere düşüyor.Jericho hemen kalkıyor.Big Show'la bakışıyorlar.Big Show Jericho'Yu kafasından tutarak dışarı atıyor.Karşı tarafa taunt yaparken Jericho ringe giriyor.Big SHow arkasını döndüğünde Jericho Codebreaker yapıyor.Bİg Show düşmüyor fakat sersemliyor.Jericho Big Show'a yumruk atıyor.İplere gönderiyor.Gelirken Codebreaker.Big Show düşüyor.Jeircho Big Show'u ayaklarından tutuyor.Lion Tamer yapıyor.Big Show pes ediyor.
    O da ne ?
    İf You Smell duyuluyor.
    The ROck geri dönüyor!
    JR:OMG! buda ne? The Rock geri mi dönüyor?
    The Rock ringe girer.(elinde mikrafon vardır)
    Jericho Mikrafon alır.
    Burda ne arıyorsun?Burası benim ringim!
    The Rock:
    Ne mi arıyorum.Senin ringinde seni param parça etmeye geldim anlıyor musun? Der.
    Ardından The Rock Rock Bottom yapar.

Ardından Teddy Long gelir.
    The Rock vs Chris Jericho
    Ve Teddy gider.
    The Rock:
    Bu benim için büyük bir zevk olucak.
    İf you smell devam eder...

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 1:10 pm