Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

18 Ekim Wwe Haberler

The Game
    The Game
    Admin
    Admin

Tecrübe Puanı : 200912
    Rep : 1

18 Ekim Wwe Haberler Empty 18 Ekim Wwe Haberler

Mesaj tarafından The Game Ptsi Ekim 18, 2010 6:39 pm

MVP son zamanlarda ayrılacağına dair çıkan söylentilere karşı Twitter'ına şunu yazdı '' Ben kovulmaya çalışmıyorum. Ben yerim hakkında da endişeli değilim. Bu söylentiler bazı saçma insanlar tarafından çıkarılıyor'' dedi.

Cm Punk yeni saç stili ile artık karşımızda olacak. İşte fotoğrafı;
    18 Ekim Wwe Haberler 53461193

Batista chukca konuk oldu işte bir kare:

WWE Hall Of Fame 2011 için şuanlık Ron Simmons, Lex Luger and Bill Goldberg bu güreşcileri planlıyor. Ayrıca Ric Flair'ın 2011 Hall Of Fame'e kadar Tna ile sözleşmesine bağlı, bir değşiklik olabilir.

Ve Sting'in Tna ile sözleşmesi 2011'e kadar biterse, WWE'de Hof olabilirmiş. WWE'de hiç güreşmemesine rağmen, HoF olabilir

THQ Eski WWE Yıldızlarından bazılarının Smackdown vs Raw 2011'de olacağını doğruladı. O isimler Shawn Michaels, Batista, Mike Knox, Shelton Benjamin, Mickie James bunlar..

Jericho yaptığı bir röportajda ; '' The Rock çok iyi biri. Harika bir güreşçi ve aktör. Ancak neden 1 geceleğine bile olsa WWE'ye dönmediğini anlamıyorum '' dedi.Ve Fozzy ile ilgili konuştu

Geçen seneki BR'ta yapılan SD vs RAW tag team maçından bu yana ilginç bir bilgi geldi. Geçen sene bu maçta bulunan birçok star şuanda WWE'de değil. Shawn Michaels ve Finlay emekli oldu, Triple H ve Jericho sakat. Matt Hardy'nin sözleşmesi iptal edildi. Kane hala SD'da ancak WHC maçına çıkacak
    Style & Charisma
    Style & Charisma
    St.moderatör
    St.moderatör

Tecrübe Puanı : -8546
    Rep : 11

18 Ekim Wwe Haberler Empty Geri: 18 Ekim Wwe Haberler

Mesaj tarafından Style & Charisma Ptsi Ekim 18, 2010 6:42 pm

Kurt agnle'ın kaç yıldır çıkmadı CM in bilmem kaç ayda çıktı oluyomu bu ? lol!
    The Game
    The Game
    Admin
    Admin

Tecrübe Puanı : 200912
    Rep : 1

18 Ekim Wwe Haberler Empty Geri: 18 Ekim Wwe Haberler

Mesaj tarafından The Game Ptsi Ekim 18, 2010 6:50 pm

Angle her gün saç kazıtıyo lol!

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 10:20 am