Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

Ric Flair & AJ styles

Style & Charisma
    Style & Charisma
    St.moderatör
    St.moderatör

Tecrübe Puanı : -8546
    Rep : 11

Ric Flair & AJ styles Empty Ric Flair & AJ styles

Mesaj tarafından Style & Charisma Cuma Ara. 31, 2010 5:12 pm

Also sprach Zarathustra çalar.Ric flair ringe gelir.
    "Woow!Ric Flair ringlere geri döndü!Ama burdaki amacım insan dövmek değil.Bunu istesem çok iyi yaparım ama....Burada fazla güreşmek istemiyorum.Yaşım nedeniyle...Buraya birkaç şeyden bahsetmeye geldim!AJ styles vs Edge WHC kemeri için!Bu maçta kazanan tarfı merak ediyor musunuz?!İşte birazdan geliyor..."
    O sırada Get Ready to FLY duyulur.AJ Styles ringe gelir.
    "Teşekkürler Flair." der.
    "Birşey değil ama bu kesinlikle doğru olucak..."
    "Haklısın!Edge'yi yenicem!WHC kemerini kaldırıcam!Yeni WHC olucam!!!" Derken...
    YSЯFЯEE
    YSЯFЯEE
    Admin
    Admin

Tecrübe Puanı : 2505010

Ric Flair & AJ styles Empty Geri: Ric Flair & AJ styles

Mesaj tarafından YSЯFЯEE Cuma Ara. 31, 2010 5:29 pm

Coming Home,çalar!Etrafta kimse yoktur!Arkadan Edge,çıkar ve Ric Flair'a spear yapar!Sonra Ric'in mikrofonunu alır.
    Edge:
    -Spear,spear,spear!Wooooooo.I'm baaaack!Ric Flair,sana iyi uykular dilerim ama unutma bu sefer Wooo diyen ben oldum.Evet,geri döndüm AJ Styles.Sen bazı şeylerin farkında değilsin!Ben buranın en iyisiyim.Seyircilerde biliyor ve senin nasıl k*çını tekmeliyeceğimi de biliyorlar ama sen hala World Heavyweight Championship için uğraşıyorsun.Dostum sen saf bir insansın bunu kabul ediyorum ama dış yüzeye vurmana ne gerek var.Hatta korkak birisin!
    Spear yapmış gibi sadece yanından düşer ve AJ,ringin dışına atar kendini.Sonra Edge,karnında belt tauntu yapar.
    -Evet,dediğim gibi sen bir korkaksın ve andaval kafalının tekisin.Senin yapabileceğin hiçbir şey yok!Hem de bana.World Heavyweight Title'ı alacağını düşünüyorsun ama kesinlikle yanılıyorsun AJ Styles.Sen tam bir budalasın ve k*çının tekmelenmesinden hoşlanıyorsun.Hatta şuan bile Edge,Edge tezahuratları duyuyorum ? Neden , AJ Styles diye bağırmıyorlar ? Çünkü senden nefret ediyorlar.Senin gereksiz bir kişi olduğunu düşünüyorlar ve k*çının tekmeleneceğini düşünüyorlar.Eee!Sen de öyle düşünüyorsun.Sen de kendinden nefret ediyorsun ama bunu söyliyemiyorsun.Dediğim gibi sen bir korkaksın.
    Ric Flair'e bakar.
    Ric Flair,senin işin daha bitmedi.
    AJ Olup,bitenleri izliyordur.Edge,ringin ortasına bir sandalye kurar ve Ric'i kaldırıp,oraya bağlar.Ardından kravatını ağzına bağlar.Açar.
    -Evet,Ric Flair.13 kere WWE'de Dünya Şampiyonluğu!Çok güzel ama bunun tek sebebi eskiden buralarda olman.Yoksa sen bir moruğun tekisin ve aklına gelen tek kelime yoktur umarım.Hatta sen de bu korkağın yere konuşmalar yapıyorsun.Aslında ikinizde sadece konuşma işini yapıyorsunuz.Bu da bir işinize yaramaz.Maçlarda k*çınızın tekmelenmesine yarar.Maçlardada k*çınız tekmelenirse bildiğiniz gibi..World Heavyweight Title hakkındaki hayalleriniz suya düşer.Evet,spear yemeye hazırsınız demektir!Spear yiyince demin olduğun gibi olacak Ric Flair,kendini hiisedemiyeceksin ancak sana annen ve baban yardım edecek.AJ Styles için de geçerli.AJ,sen evde yatarken ben WWF'de de bulundum şimdi rekorlarımı kırarak WWF,WWE,F4'te bulunmuş bir kişiyim.Daha nice alt yapılarda bulundum OVW vs. gibi ama sen sadece ana federasyon olarak TNA'de bulunabildin!Ric Flair,şimdi konuş ! AJ,hakkında ne düşünüyorsun ? ... derken !
    Style & Charisma
    Style & Charisma
    St.moderatör
    St.moderatör

Mesaj tarafından Style & Charisma Cuma Ara. 31, 2010 5:45 pm

"Woow!Seyircilerin kölesi olmuşsun Edge!Ve şimdi burda bize laf atıyorsun!O dönek seyirciler seni bırakacaklar!...Sen onları dinlediğin için üzülücekken AJ onları takmadığı için bir adım önde olucak!"Seyirciler Yuhlar.
    "Kesin sesinizi!Konuşmama devam ediyim.AJ'de benim gibi olucak!Harika bir şampiyon olucak!Harika bir nature boy olucak!Onun karşısında diz çöküceksin Edge!Ona saygı duyacaksın!Ya şimdi yada sonra....Ama yinede saygı duyacaksın!O kemeri alıcak!Sen üzülüceksin!Ama o kemeri kaldıracak!Bana ne yaparsan ya.Kıçını tekmeliyeceğini söylüyorsun ama hiçbir şey yapamazsın!Sen AJ gibi'ler için yeterli değilsin!AJ seni ezip geçicek...."Edge çok sinirlenir ve....
    YSЯFЯEE
    YSЯFЯEE
    Admin
    Admin

Tecrübe Puanı : 2505010

Mesaj tarafından YSЯFЯEE Cuma Ara. 31, 2010 5:55 pm

Sinirlenir ve Ric Flair'e EdgeCution yapar.
    -Ric Flair,Ric Flair,Ric Flair!Sen ne dediğini zannediyorsun !? Sen bana onları diyecek gücün yok!
    Sandalyeyi alır ve kafasına bir kaç kez vurur ve kan gelir.
    -Ben kimsenin kölesi değilim.Seyirciler benim arkadaşım gibidir.Bana olan tezahuratları ile manevi yönden beni destekler ama sen kendine ve AJ Styles'a hala saygı duyulmasından bahsediyorsun.Bu senin yaptığın kasıtlı yanlışlardan birkaçı k*çının tekmeleneceğini biliyorsun küçük adam.Hala neyle uğraşıyorsun?Neden beni sinirlendiriyorsun?Biliyorsun ki bu benden gelen kanın aynısı senin o çaylağın AJ Styles'tan da çıkacak.Böylece benim bir kez daha kral olduğum ortaya çıkacak!Ve ben asla sakatlanmıyacağım ve şampiyonluklar yaşıyacağım AJ Styles ama sen,sen sakatlanıcaksın..Hem de elindeki değerleri anlayıp,kime karıştığını anlıyacaksın!Hem bana fırsatçı deniliyor.Ama ben fırsatçı değilim,sadece elime gelen fırsatları değerlendiriyorum ve böylece fırsatçı olmuyorum.Sen AJ ama sen tam bir fırsatçısın , o yanındaki yaşlı bunağı kullanıyorsun ama demek sen bunakları kullanıyorsun ben de bunu kullanacağım!

Lita,gelir ve AJ'nin dikkati dağılmışken Edge,spear yapar.Ardından Lita gelir ve öper.Ardından Coming Home eşliğinde gider.
    Style & Charisma
    Style & Charisma
    St.moderatör
    St.moderatör

Mesaj tarafından Style & Charisma Cuma Ara. 31, 2010 6:04 pm

AJ yerdeki mikrafonu alır...Zorlukla konuşur;"Hayır.Ben Flair'i kullanmıyorum.O kendisi bunu kendisi istedi.Ayrıca..."Derken AJ bayılır.Fakat Ric'in yanına doğru sürünür..."Üzgünüm usta seni koruyamadım..."Dedikten sonra kalkmaya çalışır.Fakat kalkamıyordur.

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 11:24 am